wtorek, 23 października 2018

XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes-Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 15-16 listopada przez firmę ApexNet. Podczas jubileuszowej, dwudziestej edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników - liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.


Tematem przewodnim Zjazdu będzie elektronizacja zamówień publicznych w miesiąc po jej wejściu w życie. Porozmawiamy o pierwszych doświadczeniach zamawiających i wykonawców.


Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 listopada w Warszawie, a organizatorzy przewidują obecność ok. 60 uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ

4 komentarze:

  1. Ciekawy blog, prowadzony z dużą konsekwencją. Widać, że prawo interesuje autora i zna jego praktyczny aspekt. Powodzenia w dalszym rozwijaniu strony :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że tutaj trafiłem. Dużo ciekawych artykułów pełnych przydatnych wiadomości. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń