wtorek, 15 listopada 2011

E-book: Zrozumieć zamówienia publiczne

Portal Podatki.biz prezentuje e-kurs, który pozwoli Ci, po jego ukończeniu, poruszać się w zagadnieniach dotyczących zamówień publicznych bez lęku i obaw popełnienia błędu. Kierujemy go zarówno do przedsiębiorców, jak i osób, które zajmują się zamówieniami publicznymi u zamawiających. Co ważne, w kursie uczestniczysz wtedy, kiedy masz czas. Ukończysz go w terminie, który sam sobie wyznaczysz. W kursie mogą brać udział zarówno osoby skierowane na szkolenie przez firmy i instytucje, jak i osoby fizyczne, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i przygotować się do zmiany pracy lub stanowiska.

Materiały szkoleniowe, ilustrowane wieloma przykładami, będą przesyłane co tydzień w formie e-booka na Twój adres e-mail. Materiały pisane są w sposób zrozumiały i przyjazny przez ekspertów działu szkoleń podatki.biz - ich zadaniem jest stopniowe wprowadzenie Uczestników kursu w tematykę zamówień publicznych, od zagadnień stosunkowo prostych aż do tych, które budzą największe wątpliwości.

Dla każdej lekcji kursu udostępniamy test on-line. Rozwiązując test, sprawdzasz swoją wiedzę i jednocześnie utrwalasz zdobyte wiadomości. Po rozwiązaniu testu otrzymasz informację o wyniku. Jeśli będzie niezadowalający, będziesz mógł rozwiązać drugi test z tego zakresu. Historia testów, pytania i odpowiedzi z komentarzem, a także osiągnięte przez Ciebie wyniki będą widoczne w Twoim panelu osobistym. Jeżeli akurat jesteś na urlopie lub nie masz czasu, nic nie szkodzi. Do momentu rozwiązania testu będzie on dostępny w Twoim panelu osobistym.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat poświadczający jego ukończenie. Cena wynosi 190 zł netto. W jej ramach otrzymasz 15 lekcji w formie e-booka, dostęp do testów oraz certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

***

Więcej informacji:  Zrozumieć zamówienia publiczne

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza