wtorek, 13 marca 2018

Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych 12-13 kwietnia 2018

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes-Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 12-13 kwietnia w Warszawie przez firmę ApexNet.


Temat przewodni wydarzenia: Elektronizacja zamówień publicznych.

Gościem Specjalnym będzie Pani Izabela Wyżgowska z Centrum Obsługi Administracji Rządowej,
instytucji, która już od roku stosuje elektroniczne zamówienia publiczne! Będzie okazja do wysłuchania praktyka i zadania pytań!

Organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Podczas wiosennej, osiemnastej już edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników - liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XIX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.

6 komentarzy:

 1. Super wiadomość! Zdecydowanie trzeba się wybrać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie zjazdy to świetne miejsce na zdobycie kontaktów i wiedzy

   Usuń
 2. Ooo zapowiada się całkiem ciekawie! Jestem mocno zainteresowana. Takie wydarzenia są zdecydowanie dla mnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym zjeździe. Będę czekać na kolejną edycję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie mogłem być na tym zjeździe ale za rok na pewno będę i słyszałem bardzo pozytywne opinie o nim.

  OdpowiedzUsuń