środa, 2 października 2013

Śniadanie biznesowe: Zamówienia publiczne a transakcje M&A

15 października w siedzibie naszej kancelarii, wspólnie z kolegami z zespołu M&A, organizujemy spotkanie poświęcone skutkom pominięcia prawa zamówień publicznych przy reorganizacji przedsiębiorstw, na przykładzie wykonawcy ubiegającego się o uzyskanie zamówienia w trakcie największego w Polsce przetargu w branży energetycznej.

Wśród zagadnień, które chcielibyśmy przedyskutować znajdują się takie kwestie jak:
  • sprzedaż przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • kumulatywne przystąpienie do długu, wynikającego z umowy dotyczącej zamówienia publicznego, przez nabywcę zorganizowanej części przedsiębiorstwa
  • wiedza i doświadczenie w zamówieniach publicznych i ich skuteczny transfer w ramach transakcji M&A (udostępnianie potencjału osób trzecich)
  • w jakim zakresie badanie due diligence powinno obejmować aspekty prawa zamówień publicznych?
Myślę, że tematyka będzie interesująca nie tylko dla kierujących takimi procesami, ale także prawników przedsiębiorstw zaangażowanych w tego typu transakcje. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu. Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny są dostępne tutaj. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, niestety dysponujemy ograniczona liczbą miejsc, także będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Liczymy na ciekawą dyskusję, wnioski z której z pewnością podsumujemy.
 


* * *
Tekst z serwisu EuroZamowienia.pl kancelarii Wierzbowski Eversheds
Autor: Tomasz Zalewski, partner w kancelarii Wierzbowski Eversheds.
Wyszukiwarka przetargów publicznych biznes-polska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz