poniedziałek, 27 października 2014

VIII konferencja - zielone zamówienia publiczne

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VIII doroczną konferencję w zakresie zielonych zamówień publicznych organizowaną przez Urząd Zamówień Publicznych w dniu 20 listopada br. Wydarzenie związane jest z realizacją przyjętego przez Komitet ds. Europejskich 3 kwietnia 2013 r. Krajowego Planu Działań w zakresie zrównoważonych zamówień publicznych na lata 2013-2016. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15 (Sala kolumnowa).  

Głównym celem wydarzenia jest upowszechnienie informacji na temat środowiskowych aspektów zamówień publicznych poprzez wskazanie podstaw prawnych, odniesienie do tematyk powiązanych z ochroną środowiska oraz prezentację konkretnych studiów przypadku (case studies). 

W konferencji zaplanowano udział ok. 100 osób - przedstawicieli polskich organów administracji publicznej odpowiedzialnych za zamówienia publiczne w macierzystych jednostkach. 

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie interaktywnego formularza rejestracyjnego. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o ograniczenie liczby zgłoszeń do maksymalnie dwóch z danej jednostki. Udział w konferencji jest bezpłatny. 


Ważne: Osoby zakwalifikowane do udzialu w konferencji otrzymają elektroniczne powiadomienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz