środa, 4 lutego 2015

Przetargi sił zbrojnych USA - konferencja

Ministerstwo Gospodarki zaprasza przedsiębiorców na konferencję, podczas której przedstawione zostaną informacje dotyczące m.in. przetargów budowlanych organizowanych przez siły zbrojne USA w związku z budową obiektów wojskowych na terytorium Polski. Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 lutego 2015 r. w Ministerstwie Gospodarki.

Dwudniowa konferencja organizowana jest przy współpracy Ministerstwa Gospodarki, Korpusu Inżynieryjnego Wojsk Lądowych Stanów Zjednoczonych (USACE) Dystrykt Europa, Agencję Obrony Przeciwrakietowej (MDA), Dowództwo Sił Stanów Zjednoczonych w Europie (EUCOM) i Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych.
Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje na temat ogólnego zakresu prac przy budowie potrzebnej infrastruktury i urządzeń oraz potencjalnych konstrukcji budowlanych i usług dla sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, które będą stacjonować w Polsce. USACE przewiduje, że ogłoszone będą dwa przetargi. Jeden obejmie wszystkie obiekty MDA wraz z infrastrukturą. W tym przypadku do realizacji kontraktu wymagany będzie dostęp do informacji niejawnych i posiadanie amerykańskiego świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego. Drugi natomiast nie będzie wymagał posiadania tego świadectwa.
Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie informacjom szkoleniowym obejmującym wymagania organizatora przetargu oraz prawo i zasady uczestniczenia. Podczas drugiego dnia omówione zostaną kwestie związane z przetargami, które będą realizowane na terytorium RP według wymagań procedury Multiple-Award Task Order Contract (MATOC). Przetargi te dotyczą prac realizowanych w Polsce z zakresu napraw i remontów, ochrony środowiska, infrastruktury użytkowej i prac budowlanych.
Konferencja jest przedsięwzięciem o charakterze jawnym. Wstęp jest wolny dla osób, które zgłoszą swój udział, wypełniając poniższy formularz. Przy wejściu do budynku Ministerstwa Gospodarki niezbędne będzie okazanie dokumentu tożsamości.
Więcej na ten temat pod tym linkiem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz