wtorek, 20 września 2011

Studia podyplomowe z PPP na SGH

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zaprasza na Podyplomowe Studia Przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno-prywatnego. 

Więcej szczegółów: SGH

7 komentarzy:

 1. z całą pewnością nie można polecić tych studiów. totalny bałagan organizacyjny+traktowanie dorosłych ludzi jak nastalatków+połowa zajęć bezwartościowa=wyrzucone pieniądze w błoto!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż niestety tak wygląda większość studiów podyplomowych. Dziękujemy za informację!

   Usuń
 2. Ja też uważam, że te studia to jeden wielki skandal !! ZERO kompetencji !

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  czy możecie trochę rozwinąć Wasze opinie o tych studiach? Zastanawiam się nad podjęciem tych studiów od paźdzeirnika i zależy mi na opiniach osób, które skończyły czy warto? moze macie jeszcze jakieś namiary na inne osoby, które moglyby się wypowiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie studiów są opinie absolwentów, może warto spojrzeć.

   http://www.podyplomowe.waw.pl/partnerstwo_publiczno_prywatne/1391.html

   Usuń
 4. Dlaczego nikt nie wypowiada się konkretnie na temat studiów? Jaka jest wartość merytoryczna wypowiedzi typu "jeden wielki skandal" - wypowiedź anonimowa i bardzo ogólnikowa, każdy może to napisać, np. ktoś organizujący konkurencyjne studia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Podyplomowe studia w Warszawie? to ja zdecydowałabym się na skorzystanie z oferty tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe . Moja znajoma kończyła tam studia i nie miała żadnego problemu ze znalezieniem pracy, co ważne sama mówi, że jest naprawdę dobrze przygotowana do wykonywania zawodu.

  OdpowiedzUsuń