wtorek, 3 lipca 2012

Szkolenia na temat nowelizacji PZP

Niejednokrotnie pisaliśmy o planowanych zmianach, które wprowadzi nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych.  Jak zawsze budzą one szereg obaw, bo przepisy nie zawsze sformułowane są tak jasno, jakbyśmy sobie tego życzyli. Eksperci podkreślają, że planowane zmiany w istotny sposób wpłyną na przebieg postępowania przetargowego i wyłonienie wykonawcy. Wskazują też, że pojawią się kontrowersyjne regulacje prawne budzące już dzisiaj wątpliwości interpretacyjne.

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń wyjaśniających kwestie związane ze zmianami. Polecamy Państwu szkolenia dotyczące nowelizacji PZP organizowane przez firmę szkoleniową APEXnet. Jesień tego roku upłynie tam pod znakiem szkoleń w całości poświęconych nowelizacji PZP.
Już teraz natomiast eksperci APEXnet, na każdym szkoleniu z zakresu zamówień publicznych poświęcają nieco czasu na omówienie kluczowych zmian.
Dodatkowo wszystkie szkolenia APEXnet objęte są „Pakietem nowelizacja”! Uczestnicy otrzymają w formie elektronicznej od APEXnet:
·         Film szkoleniowy omawiający wprowadzone zmiany
·         Ujednolicona wersję ustawy Prawo zamówień publicznych
·         Zaktualizowane o nowe przepisy Kompendium zamówień publicznych

Dodatkowy, aktualizujący wiedzę materiał szkoleniowy zostanie przesłany uczestnikom tuż po opublikowaniu ostatecznego brzmienia przepisów w Dzienniku Ustaw i wprowadzeniu zmian w obecnych materiałach szkoleniowych.
źródło: APEXnet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz