poniedziałek, 30 września 2013

PPP W PRAKTYCE - III Odsłona w Poznaniu

III odsłona konferencji z cyklu "PPP w praktyce" odbędzie się 7 października 2013 r. w Poznaniu. Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli sektora publicznego, samorządowców oraz osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

 
Celem spotkania jest zmiana dotychczasowego spojrzenia na problematykę PPP, która do tej pory była dyskutowana głównie od strony teoretycznej. Na spotkaniu zaprezentowane oraz omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu PPP w wybranych sektorach. Wszystkie wystąpienia będą zawierały case study, zaś uczestnicy będą mieli okazję do zadania pytań ekspertom oraz wymiany dotychczasowych spostrzeżeń i doświadczeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla pierwszych 140 uczestników, którzy dokonają rejestracji poprzez formularz znajdujący się stronie wydarzenia. Pozostali uczestnicy, bądź osoby, które nie dokonają zapisu bezpośrednio ze strony, w przypadku woli uczestnictwa będą zobowiązane do uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.Wyszukiwarka przetargów publicznych biznes-polska.pl

2 komentarze: