poniedziałek, 3 lutego 2014

X Dzień Otwarty Zamówień Publicznych

Firma szkoleniowa APEXnet i Blog Prawa Zamówień Publicznych zapraszają na X Dzień Otwarty Zamówień Publicznych, który odbędzie 3 marca br. w Warszawie. 


To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Dni Otwartych Zamówień Publicznych, które od wielu lat są jednym z największych bezpłatnych spotkań edukacyjnych organizowanych dla specjalistów ds. zamówień publicznych. Konferencji przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Dotąd, w dziewięciu edycjach wydarzenia, udział wzięło ponad 8 000 gości z całej Polski. Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom jak Dni Otwarte Zamówień Publicznych, przyczyniamy się do podnoszenia jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Wydarzenie odbędzie się 3 marca (poniedziałek) w godzinach 10:00 – 15:00 w Warszawie w Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a, organizatorzy przewidują obecność 300 uczestników. Ponadto dla zainteresowanych z całej Polski, którzy nie będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu, organizatorzy przygotowują transmisję on-line z możliwością zadawania pytań.
Wyszukiwarka przetargów publicznych biznes-polska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz