środa, 7 listopada 2018

DTK&W stosował nieuczciwą konkurencję. Jest prawomocny wyrok sądu


Na stronie internetowej spółki DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o. https://www.oferty-biznesowe.pl/?idsi=1 pojawiało się oświadczenie, które Spółka musiała opublikować na mocy prawomocnego wyroku Sądu Okręgowego w Białymstoku, sygn. akt sprawy VII GC 237/17.
Z oświadczenia dowiadujemy się, że chodzi o stosowanie przez firmę DTK&W Zespół Ogłoszeniowy, nieuczciwej, nieetycznej i wprowadzającej w błąd reklamy. Sąd Okręgowy w Białymstoku nie miał wątpliwości, że działanie Spółki naruszało normy prawne i dobre obyczaje, a w związku z tym nakazał Spółce zaprzestania takiego działania. Firma DTK&W Zespół Ogłoszeniowy sp. z o.o. odwołała się od tego wyroku do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku, lecz ten w pełni podzielił opinię Sądu Okręgowego, oddalając apelację w całości i uznając taki sposób działania Spółki za niedozwolony. Oświadczenie Spółki (źródło https://www.oferty-biznesowe.pl/?idsi=1):

7 komentarzy:

 1. Niestety firmy czasami nadużywają w reklamach swoich praw, na co powinno się zwracać uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z poprzednim komentarzem

  OdpowiedzUsuń
 3. Skorzystaliśmy z usług Kancelarii Chmurski i Trzebiatowski www.chmurski.com.pl/ - było warto! Wygrałem kolejną rozprawę. - rewelacyjni fachowcy, znający się na prawie rodzinnym i cywilnym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Im szybciej będziemy zwalczać takie przypadki tym szybciej nasz rynek się wyczyści.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście uważam że trzeba zwalczać takie przypadki jak najszybciej i najskuteczniej ponieważ potrafią bardzo mocno wprowadzić w błąd obywateli.

  OdpowiedzUsuń
 6. To się nazywa szybka i właściwa reakcja, oby więcej takich postanowień tym lepiej dla nas, konsumentów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem prowadzonego przez Ciebie bloga. Wpisy są naprawdę ciekawe.

  OdpowiedzUsuń