piątek, 16 września 2011

Kolejne symptomy spowolnienia na rynku

Jak pisaliśmy w artykule "Spowolnienie na rynku zamówień publicznych?" liczba ogłaszanych przetargów na wszelkie prace budowlane w siódmym miesiącu bieżącego roku była o ponad 18 % mniejsza niż rok wcześniej. 

Spowolnienie inwestycji drogowych tylko pogorszy tą sytuację. Tygodnik WPROST donosi, iż na główne inwestycje drogowe w latach 2014-20 rząd może przeznaczyć nawet połowę mniej środków niż w obecnym budżecie UE.

6 komentarzy:

 1. Czy masz w planie kredyt? Chce wziąść długoterminową pożyczkę? Musisz skorzystać z porady krakowkredyty.pl. Ta doświadczona firma pozwoli ci rozjaśnić wszystkie niejasności. Kredyt brzmi raźniej z nami! Sprawdź https://krakowkredyty.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny/

  OdpowiedzUsuń
 2. Szybkie i skuteczne pożyczki do ręki. Niskie oprocentowanie, wysoka szansa na uzyskanie. Graj razem z nami! Get-money.pl pozwoli ci na udane wakacje, zakupy, prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy potrzebujesz sprowadzić samochód ze Stanów Zjednoczonych? Czy masz jakieś wymarzone auto w USA? Nie chcesz ponosić wysokich kosztów? Driveusa.pl pozwoli ci osiągnąć i zdobyć wymarzony car!

  Moja Strona : sprowadzanie aut z usa koszty

  OdpowiedzUsuń
 4. Poszukujesz odpowiedniego biura kredytowego w Warszawie? Oferta jest dosyć szeroka a warunki spłaty skomplikowane. Doradca kredytowy poinformuje Cię jaki kredyt warto wziąść i czy jest on spłacalny. Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj. Sprawdź nas na Doradca Kredytowy Warszawa

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest wpis z 2011 roku i wtedy było spowolnienie i były widoczne efekty. Strach pomyśleć co się będzie działo po kryzysie związanym z pandemią. Efekty mogą być makabryczne. Ubezpieczajcie się od wszystkiego na wszelki wypadek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zobaczcie, dziesięć lat minęło i mamy kolejne spowolnienie tyle, że podłoże jest zupełnie inne. Zgadzam się z przedmówcą, że makabra dopiero przed nami.

  OdpowiedzUsuń