piątek, 16 września 2011

Kolejne symptomy spowolnienia na rynku

Jak pisaliśmy w artykule "Spowolnienie na rynku zamówień publicznych?" liczba ogłaszanych przetargów na wszelkie prace budowlane w siódmym miesiącu bieżącego roku była o ponad 18 % mniejsza niż rok wcześniej. 

Spowolnienie inwestycji drogowych tylko pogorszy tą sytuację. Tygodnik WPROST donosi, iż na główne inwestycje drogowe w latach 2014-20 rząd może przeznaczyć nawet połowę mniej środków niż w obecnym budżecie UE.

5 komentarzy:

 1. Czy masz w planie kredyt? Chce wziąść długoterminową pożyczkę? Musisz skorzystać z porady krakowkredyty.pl. Ta doświadczona firma pozwoli ci rozjaśnić wszystkie niejasności. Kredyt brzmi raźniej z nami! Sprawdź https://krakowkredyty.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy potrzebujesz sprowadzić samochód ze Stanów Zjednoczonych? Czy masz jakieś wymarzone auto w USA? Nie chcesz ponosić wysokich kosztów? Driveusa.pl pozwoli ci osiągnąć i zdobyć wymarzony car!

  Moja Strona : sprowadzanie aut z usa koszty

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest wpis z 2011 roku i wtedy było spowolnienie i były widoczne efekty. Strach pomyśleć co się będzie działo po kryzysie związanym z pandemią. Efekty mogą być makabryczne. Ubezpieczajcie się od wszystkiego na wszelki wypadek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczcie, dziesięć lat minęło i mamy kolejne spowolnienie tyle, że podłoże jest zupełnie inne. Zgadzam się z przedmówcą, że makabra dopiero przed nami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz szczególnie będzie można zauważyć spowolnienie na rynku. Zbyt wiele negatywnych skutków przyniosła pandemia oraz wojna. Wiele przedsiębiorców upadło lub jest na samej granicy upadku. Oby to wszystko się jakoś utrzymało. Przewidywania były, że będzie o wiele gorzej niż faktycznie było.

  OdpowiedzUsuń