środa, 14 września 2011

Wydarzenie: Konferencja - Unikanie błędów przy udzielaniu zamówień publicznych

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o., lider udostępniania informacji prawnej, serdecznie zaprasza na II konferencję Zamówień Publicznych: Unikanie błędów przy udzielaniu zamówień publicznych w zakresie zamówień informatycznych i na roboty budowlane, która odbędzie się w dniach 21-22 września br, w Hotelu * * * * Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Konferencję kierujemy do podmiotów zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych – zamawiających.

Na konferencję zapraszamy:
 - Szefów działów zamówień publicznych;
 - Specjalistów ds. zamówień publicznych;
 - Wszystkich zainteresowanych tematyką zamówień publicznych w informatyce i robotach budowlanych.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji:

Po pierwsze… Zamówienia dotyczące systemów informatycznych są bardzo często źródłem odwołań, a ogromne doświadczenie praktyczne prelegentów stanowić będzie dla uczestników ze strony zamawiającego jedyną tego rodzaju szansę, aby nie w roli przeciwnika procesowego, ale w roli słuchacza przekonać się, na czym polegają konflikty na polu systemów informatycznych.

Po drugie… Zamówienia dotyczące dostaw informatycznych są wielokrotnie przedmiotem kontroli Prezesa UZP, NIK, RIO i stwierdzane są w nich rażące wady postępowania. Praktyczne doświadczenie ekspertów specjalizujących się w dostawach informatycznych da możliwość zamawiającym dowiedzenia się, jak uniknąć błędów w procedurach przetargowych.

Po trzecie…Naruszenia procedur przetargowych w konsekwencji powodują odpowiedzialność z tytułu dyscypliny finansów publicznych. Praktyczne wystąpienie ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w tym zakresie da każdemu słuchaczowi możliwość uzyskania wiedzy, która umożliwi unikanie błędów popełnionych przez innych zamawiających.

Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona. W pierwszej kolejności kwalifikowani będą przedstawiciele sektora publicznego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz