piątek, 18 stycznia 2013

Procurement Explorer – mobilny przewodnik po polskim prawie zamówień publicznych

17 stycznia 2013 r. kancelaria Wierzbowski Eversheds udostępniła aplikację Procurement Explorer – mobilny, anglojęzyczny przewodnik po polskim prawie zamówień publicznych. Znajdziesz w nim praktyczne odpowiedzi na pytania z tej obszernej dziedziny prawa. "Dokładamy starań, aby baza wiedzy przewodnika uwzględniała bieżące zmiany w zakresie prawa zamówień publicznych i w rzetelny sposób pomagała użytkownikom aplikacji. Dzięki temu masz pewność, że informacje zawarte w Procurement Explorerze są aktualne" - czytamy na stronie kancelarii Wierzbowski Eversheds.


Dla kogo?

Mimo, że odpowiedzi na pytania dotyczące prawa zamówień publicznych są ogólnie dostępne, choćby w niemal każdym komentarzu do prawa zamówień publicznych, nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o wyjaśnienia. Okazuje się, że tradycyjne komentarze są zbyt obszerne, zwłaszcza dla kadry zarządzającej, która oczekuje prostych, konkretnych i krótkich odpowiedzi na podstawowe pytania, dostępnych od ręki.

W jeszcze trudniejszej sytuacji znajdują się klienci anglojęzyczni. Na polskim rynku nie istniały dotąd żadne poradniki z zakresu polskiego prawa zamówień publicznych w języku angielskim. Aby wypełnić tę lukę, stworzyliśmy Procurement Explorer - anglojęzyczny zbiór odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów, na które można udzielić stosunkowo prostych i jednoznacznych odpowiedzi.

Jeśli zajmujesz się lub interesujesz prawem zamówień publicznych, jesteś anglojęzycznym przedstawicielem kadry zarządzającej projektami z zakresu prawa zamówień publicznych albo zagranicznym prawnikiem in-house, ta aplikacja jest dla Ciebie.

Jak to działa?

Używanie Procurement Explorera jest łatwe – wystarczy pobrać aplikację na iPhone, iPad albo urządzenie mobilne, korzystające z systemu Android.

Pobierz bezpłatnie w App Store Pobierz bezpłatnie z Google Play
Aplikacja jest przyjazna zarówno dla telefonu, Twojego budżetu, jak i dla prywatności:

  • zajmuje niewiele miejsca w pamięci urządzenia
  • jej używanie jest bezpłatne
  • nie pobiera od użytkownika żadnych danych osobowych.
Procurement Explorer umożliwia przeglądanie treści na zasadzie „pytanie-odpowiedź” lub poprzez wyszukiwarkę, zaś znalezione informacje użytkownik może zachować i z łatwością do nich wrócić po kolejnym uruchomieniu aplikacji.

Możliwe jest także używanie aplikacji na komputerze poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Aby uzyskać dostęp do wersji „desktop" aplikacji, wyślij e-mail, klikając
ten link (wysyłając ten e-mail akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych).

O autorach

Baza wiedzy Procurement Explorera jest budowana i systematycznie aktualizowana przez doświadczonych specjalistów z
zespołu prawa zamówień publicznych kancelarii Wierzbowski Eversheds.Masz pytania lub sugestie odnośnie działania aplikacji? Prosimy o kontakt: procurementexplorer@eversheds.pl
* * *
 
źródło: Wierzbowski Eversheds

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz