wtorek, 5 listopada 2013

Nowy numer czasopisma "Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce"!

Ukazał się kolejny numer dwumiesięcznika "Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce" (numer 2/2013, listopad-grudzień). "Zamawiający" to pismo poświęcone zamówieniom publicznym z perspektywy zamawiających, poruszające tematy prawa, zarządzania i kształcenia. 

W najnowszym numerze pisma czytelnicy będą mogli przeczytać m.in. o zasadach doboru pozacenowych kryteriów wyboru wykonawców, zarządzaniu zmianą w zamówieniach publicznych, funkcjonalności jako kryterium oceny ofert czy problemach w praktycznym stosowaniu przepisu art. 22 ust. 5 ustawy Pzp. Na uwagę zwraca również nowy dział w piśmie (Okiem kontrolującego), w którym osoby odpowiedzialne za kontrole zamówień publicznych tłumaczą błędy popełniane przez zamawiających. W tym numerze kontrolujący podpowiadają jakie nieprawidłowości zdarzają się przy ograniczaniu możliwości korzystania z podwykonawstwa. 

Pełna lista artykułów dostępna jest pod tym linkiem (gdzie można również przeczytać kilka przykładowych artykułów z pisma). Wyszukiwarka przetargów publicznych biznes-polska.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz