wtorek, 14 października 2014

Praktyczne aspekty postępowań o udzielenie zamówienia publicznego - konferencja

W dniu 21 października 2014 r. w Warszawie Urzad Zamówień Publicznych organizuje konferencję„Praktyczne aspekty postępowań o udzielenie zamówienia publicznego”.
Celem konferencji jest umożliwienie dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie praktyki udzielania zamówień publicznych oraz zapobiegania nieprawidłowościom  w zamówieniach publicznych, a także wzmacniania dobrych praktyk i właściwych wzorów postępowań. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną zagadnienia ważne z punktu widzenia procedury udzielania zamówień publicznych.

Zapraszamy do udziału w konferencji zainteresowanych przedstawicieli instytucji uczestniczących w rynku zamówień publicznych. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Konferencja odbędzie się 21 października 2014 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR przy Al. Jerozolimskich 123A - budynek Millennium Plaza, XV piętro, strefa A, sala 3.

Zgłoszenia – maksymalnie dwóch osób z instytucji - należy przesyłać za pomocą poniższego formularza. Osoby zakwalifikowane na listę uczestników otrzymają potwierdzenie udziału w konferencji.

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Centrum konferencyjne znajduje się w strefie płatnego parkowania; dysponuje również płatnym parkingiem podziemnym – wjazd od ul. Nowogrodzkiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz