wtorek, 6 września 2016

GEPARD – przyspieszenie rozwoju MMŚP dzięki zamówieniom publicznym
Zapraszamy na szkolenia i doradztwo organizowane przez APEXnet w ramach projektu „GEPARD – przyspieszenie rozwoju MMŚP dzięki zamówieniom publicznym” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (MMSP) i ich pracowników z województwa mazowieckiego i lubelskiego.


Udział w projekcie rozpoczyna się od udziału w szkoleniu i w tym celu prosimy dokonać rezerwacji na stronie www.apexnet.com.pl/gepard wybierając miasto oraz termin szkolenia. Wybierając opcję Zarezerwuj on-line, miejsce na wskazane szkolenie zostanie wstępnie zarezerwowane na 10 minut od momentu wyświetlenia tej strony. W tym czasie należy wypełnić formularz i potwierdzić warunki uczestnictwa. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji miejsca na szkolenia zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji drogą elektroniczną. Po zarezerwowaniu terminu on-line prosimy o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych, które są warunkiem udziału w projekcie. FORMULARZ ZGŁOSZENIA wraz z załącznikami znajduje się w zakładce WARUNKI UDZIAŁU W PROJEKCIE

Uprzejmie informujemy, iż liczba miejsc jest ograniczona (po 2 osoby z każdej firmy) , co oznacza, że im wcześniej zarezerwuje się miejsce, tym większa szansa na uczestnictwo w projekcie. W przypadku braku miejsc na dany termin, tworzona będzie lista rezerwowa. Ma ona zapewnić dostęp do projektu wszystkim spełniającym wymagania oraz chętnym podnosić swoje kwalifikacje w ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH.


power

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz