środa, 26 października 2016

Elektronizacja Zamówień Publicznych - konferencja
Logintrade S.A. wspólnie z Grupą Biznes Polska zapraszają na bezpłatną konferencję dla osób zainteresowanych tematyką elektronizacji procesu zamówień publicznych.


„DOBRE PRAKTYKI W PROCESIE ELEKTRONIZACJI POSTĘPOWAŃ DO 30 000 EURO ORAZ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH”

(15.11.2016 – Wyższa Szkoła Bankowa - Wrocław)

Celem konferencji jest transfer wiedzy oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych w procesie elektronizacji zamówień publicznych.

Program konferencji:

10.00 – 10.15 Rozpoczęcie konferencji oraz przywitanie Uczestników

10.15 – 10.45 Jak spełnić obowiązek ustawowy dotyczący elektronizacji ZP

Ekspert – Dawid Studencki

10.50 – 11.20 Jakie korzyści wynikają z elektronizacji procesu ZP

Ekspert - Jakub Piątek

11.20 – 11.40 – Przerwa kawowa

11.40 – 12.10 – Jak zoptymalizować zakupy do 30 000 EURO

Ekspert: Tomasz Wudarzewski

12.10 – 12.40 – Dobre praktyki w tworzeniu regulaminów zakupowych do 30 000 EURO

Ekspert: Michał Szlachcic

12.40 – 13.00 – Przerwa kawowa

13.00 – 13.45 – Jak efektywnie zelektronizować cały proces ZP na przykładzie m.in.

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu.

Ekspert - Piotr Schmidt

13.45 – 14.00 – Podsumowanie konferencji

14.00 – 14.30 – Rozmowy kuluarowe


Czas i miejsce konferencji:

Termin: 15.11.2016 (wtorek), godzina 10:00 - 15:00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa

ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław

Organizator: Jakub Piątek, e-mail: k.piatek@e-tender.com.pl , tel: +48 501 42 55 41


Eksperci:

Tomasz Wudarzewski – konsultant ds. zakupów biznesowych w Logintrade S.A., autor i wykładowca podyplomowych studiów „Zakupy w biznesie” prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Specjalizuje się w problematyce strategii e-aukcyjnych oraz procedur i dokumentacji zakupowej. Współpracował z ZEPAK S.A., ZPAS S.A., Grupa Nowy Styl S.A., Fabryki Mebli Forte S.A., Huta Łabędy S.A., ZEM Łabędy Sp. z o.o. oraz wiele innych. Zrealizował kilkadziesiąt szkoleń w obszarze zakupów biznesowych. Od 2009 r. nadzoruje realizację e-przetargów organizowanych w ramach outsourcingu na rzecz klientów firmy Logintrade.

Michał Szlachcic - Członek Zarządu Logintrade S.A. Specjalizuje się w problematyce zakupów w biznesie, a w szczególności w obszarze związanym z elektronicznym zaopatrzeniem, komunikacją pomiędzy uczestnikami rynku oraz problematyką statycznych i dynamicznych modeli decyzyjnych w procesie zakupów. Uczestniczy w projektach wdrożeniowych, w tym w działaniach edukacyjnych związanych z ideą zakupów elektronicznych. Współpracował między innymi z Grupa ZEPAK, Huta Łabędy S.A., Bahlsen Polska, Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu i wielu innych. Wykładowca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych „Zakupy w biznesie” prowadzonych prze Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Konsultant ds. optymalizacji procesów zakupowych, a w szczególności procesu ofertowania i komunikacji z dostawcami.

Dawid Studencki - prawnik specjalizujący się w prawie zamówień publicznych, trener zamówień publicznych udzielanych przez jednostki sektora finansów publicznych, autor publikacji. Pełnił funkcje kierownicze w wydziale zamówień publicznych jednego z największych zamawiających w Polsce. Posiada bogate doświadczenie praktyczne związane z udzielaniem zamówień publicznych. Obecnie prowadzi własną działalność świadcząc usługi doradztwa z zakresu zamówień publicznych dla zamawiających z różnych obszarów (służba zdrowia, samorząd terytorialny, administracja rządowa), w tym jako pełnomocnik zamawiającego.

Piotr Schmidt – Koordynator Działu Zamówień i Kontroli w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, praktyk rynku zamówień publicznych. Posiada szeroką wiedzę praktyczną w zakresie elektronizacji procesu zamówień publicznych.

Jakub Piątek – Dyrektor Sprzedaży dla Sektora Publicznego w Logintrade S.A. Trener , konsultant oraz wykładowca studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i Opolu. Specjalizuje się w problematyce optymalizacji modeli zarządzania w sektorze publicznym oraz rynku biznesu. Certyfikowany Project Manager, Audytor Wiodący Systemów IS0 oraz Audytor Modelu CAF .

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.

2 komentarze: