wtorek, 25 października 2016

Simpler - pierwszy program do monitoringu przetargów

Grupa Biznes Polska, właściciel serwisu ogłoszeniowego biznes-polska.pl stworzył pierwszy program desktop do monitoringu przetargów i zleceń. Program działa w środowisku Windows i jest do pobrania za darmo.


Simpler to kolejne narzędzie, obok aplikacji mobilnych które ułatwia proces monitoringu ogłoszeń z bazy biznes - polska.pl. Pozwala bezpośrednio na pulpicie systemu Windows śledzić interesujące nasz ogłoszenia w czasie rzeczywistym. Tym samym możemy wyeliminować potencjalne problemy z działaniem skrzynek pocztowych, które utrudniają przeglądanie raportów.

Program do pobrania tutaj.

2 komentarze:

  1. Przetargi się w naszym kraju dość dziwnie kojarzą. Wydaje się, że bez odpowiednich znajomości ciężko jest go wygrać. A przeważnie i tak dominuje najniższa oferta. Osobiście uważam, że jest to zależne od podejścia ludzi. Mój wujek kiedyś potrzebował podobnej porady prawnej. Skorzystał z http://jaworska-kancelaria.pl/ . Fajnie, że powstają programy pomagające przedsiębiorcom.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, zastanawiam się nad przetargami poprzez stronę https://aleo.com/pl/ Słyszałem ciekawe opinie, i że jest to jedna z popularniejszych stron związanych z przetargami w Polsce.

    OdpowiedzUsuń