niedziela, 27 listopada 2011

Kierowca chce odszkodowania za feralny kilometr na A1

50 tys. zł odszkodowania domaga się od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach kierowca, który rozbił samochód na 19. kilometrze autostrady między Bełkiem a Żorami, gdzie przez wiele miesięcy tworzyły się potężne rozlewiska - czytamy na portalu gazeta.pl.

Gdy w grudniu zeszłego roku otwarto ten fragment autostrady A1, kierowcy zacierali ręce z zadowolenia. Radość nie trwała jednak długo, bo wkrótce pojawiły się informacje o dziwnych wypadkach i kolizjach, do których dochodziło zawsze w tym samym miejscu - na 19. kilometrze i 300 metrach. W ciągu kilku tygodni z drogi wypadły w tym miejscu cztery samochody, a wkrótce potem jeszcze osiem. Na szczęście nikt nie zginął, ale dwóch kierowców zostało rannych i trafiło do szpitala.

1 komentarz:

  1. Ciekawy i pomocny artykuł. Ogólnie to dzisiaj trzeba być bardzo ostrożnym na drodze, bo wiadomo co się dzieje... Ważną kwestią jest dobór odpowiedniego ubezpieczenia. A tutaj https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/auto-assistance możecie znaleźć naprawdę świetne warianty, takich ubezpieczeń. Koniecznie sobie sprawdźcie.

    OdpowiedzUsuń