czwartek, 31 maja 2012

Odpowiedzialność dyrektora, kierownika jednostki sektora finansów publicznych - szkolenie

W imieniu partnera Bloga PZP, firmy szkoleniowej APEXnet, pragniemy Państwa zaprosić do udziału w wyjątkowym, trzydniowym szkoleniu "Odpowiedzialność dyrektora, kierownika jednostki sektora finansów publicznych w zakresie dyscypliny finansów publicznych, kontroli zarządczej, zamówień publicznych, spraw pracowniczych", które odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2012 r., w Warszawie, Hotel Lord.

Szkolenie poprowadzą:
Ewaryst Kowalczyk  - Doświadczony wykładowca, prawnik, autor licznych publikacji, specjalizuje się w obszarze związanym z finansami publicznymi, zamówieniami publicznymi, kontrolą zarządczą w administracji publicznej.
Grzegorz Czaban  - Atestator z listy Prezesa UZP. Do 1997 r. trener z listy Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych (uprawnienia do prowadzenia szkoleń I-go i II-go stopnia), praktyk, absolwent specjalistycznych studiów z zakresu zamówień publicznych na University of Wisconsin Milwaukee.
Agnieszka Pilińska-Kępowicz - Trener Urzędu Służby Cywilnej z wieloletnim doświadczeniem w dziale kadr administracji publicznej. Od początku swojej kariery zawodowej związana z administracją publiczną m. in.: poprzez wdrażanie ustawy o służbie cywilnej, współudział w projektowaniu i wdrożeniu systemu ocen pracowniczych i polityki szkoleniowej.
Szczegółowy  program szkolenia – www.apexnet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz