czwartek, 13 września 2012

Projekt Planu informatyzacji procedur udzielania zamówień publicznych w Polsce

Na stronach UZP opublikowano Projekt Planu informatyzacji procedur udzielania zamówień publicznych w Polsce. Prezes UZP przekazał projekt do rozpatrzenia przez Komitet Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji. Jego celem jest całkowite zastąpienie formy pisemnej, która obecnie dominuje w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, formą elektroniczną.

1 komentarz:

 1. Szanowni Państwo nawiązując do tematu

  W Polsce istnieje już pionierskie oprogramowanie które z całą pewnością może służyć jako podstawa do kompleksowej elektronizacji sfery zamówień publicznych w Polsce.

  Jest to System ZAM wykonany przez firmę 3W z Gliwic na potrzeby publicznej szkoły wyższej (wdrożony Politechnika Śląska i Uniwersytet Śląski) ale o formule uniwersalnej, pozwalającej wykorzystywać go w każdej jednostce sektora finansów publicznych lub innym podmiocie zobligowanym do stosowania UZP.

  Sama jako były wieloletni zastępca Kanclerza odpowiadający za zamówienia publiczne i użytkownik tego oprogramowania mogę z pełnym przekonaniem polecić to narzędzie zarówno dla kadry kierowniczej(idealne narzędzie kontrolne) jak i dla pracowników realizujących w instytucji procedury zamówień publicznych, od etapu planowania poprzez agregację zamówień realizację i rozliczenia aż do sprawozdań końcowych. Informatyzacja procedur jest JEDYNYM własciwym kierunkiem działania

  Zainteresowanych zapraszam do dyskusji i służę odpowiedziami na ewentualne zapytania więcej informacji na stronie 3w.gliwice.pl
  lub http://systemzam.pl

  OdpowiedzUsuń