środa, 1 października 2014

Odpowiedzialny Dyrektor w zamówieniach publicznych - szkolenie

Czy wiesz, że 90% spraw o naruszenie dyscypliny finansów publicznych dotyczy kierowników jednostek sektora finansów publicznych?Zapraszamy na piątą edycję prestiżowego wydarzenia dla kadry kierowniczej w zamówieniach publicznych, w której udział pozwoli zapobiec nieprawidłowościom w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego. W szkoleniu wezmą udział kierownicy i dyrektorzy zarządzający zamówieniami publicznymi w całym kraju. Pod okiem wybitnych ekspertów przedyskutują najbardziej newralgiczne obszary udzielania zamówień, które mogą pociągnąć za sobą odpowiedzialność dyscyplinarną i karną.

Najważniejsze zagadnienia, które zostaną omówione to:
  • Przyczyny doprowadzające do powstania uchybień w postępowaniu o udzielenie zamówieni
  • Definiowanie uchybień w oparciu o przepisy Pzp oraz pro unijnej ich interpretacji
  • Argumentowanie własnej interpretacji stwierdzonych uchybień
  • Przywoływanie właściwych przepisów w konkretnej sytuacji wynikających zarówno z ustawy Pzp, jak również innych przepisów, a w szczególności Ustawy KC
  • Przybliżenie przez członków Komisji Gospodarczej aktualnych prac nad zmianami w Prawie zamówień publicznych.

Eksperci:


Jerzy Czaban
Prezydent Białegostoku w latach 1989-1990. Jeden z pierwszych wykładowców wpisanych na listę trenerów, prowadzoną do 1997r. przez Prezesa UZP. Opiniował wnioski rzeczników dyscypliny finansów publicznych w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych.

Ewaryst Kowalczyk
Doktor nauk prawnych. Wykładowca, doradca prawny, konsultant głównie w obszarze finansów publicznych i zamówień publicznych. Autor książki „Odpowiedzialność kierownika i głównego księgowego jednostki sektora finansów publicznych”.


Blog Prawa Zamówień Publicznych objął patronat nad szkoleniem. Dla Czytelników Bloga organizator przewidział zniżkę 10%, która obowiązuje do 14 października.Kontakt w sprawie szkolenia:

Agnieszka Spychała
22 205 89 00


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz