wtorek, 23 października 2018

XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes-Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 15-16 listopada przez firmę ApexNet. Podczas jubileuszowej, dwudziestej edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników - liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.


Tematem przewodnim Zjazdu będzie elektronizacja zamówień publicznych w miesiąc po jej wejściu w życie. Porozmawiamy o pierwszych doświadczeniach zamawiających i wykonawców.


Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 listopada w Warszawie, a organizatorzy przewidują obecność ok. 60 uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ

6 komentarzy:

 1. Ciekawy blog, prowadzony z dużą konsekwencją. Widać, że prawo interesuje autora i zna jego praktyczny aspekt. Powodzenia w dalszym rozwijaniu strony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że tutaj trafiłem. Dużo ciekawych artykułów pełnych przydatnych wiadomości. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Artykuł ciekawy. Myśle, że każdemu się spodoba. Czekam na kolejny wpis, który będzie zawierać tak samo ciekawe informacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym Wam polecić strone https://www.futurecapital.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy Future Capital. Jezeli macie pomysł na biznes, a nie wiecie jak uzyskać na to pieniądze, to oni pomoga Wam uzyskać pożyczkę dla przedsiębiorców.

  OdpowiedzUsuń