piątek, 25 października 2013

Analizator przetargowy – nowe narzędzie dla wykonawców!

Analizator przetargowy to innowacyjne narzędzie, które umożliwia wykonawcom na szybkie dotarcie do ogłoszeń przetargowych z przeszłości, dzięki czemu możliwa jest dokładna analiza cen panujących na rynku zamówień publicznych.


Funkcja dostępna jest dla użytkowników wyszukiwarki Grupy Biznes Polska (gbp.pl). Głównym założeniem analizatora jest dostarczenie jak największej ilości informacji na temat danego zamawiającego, organizowanych przez niego przetargów, oraz konkurujących wykonawców, w celu oszacowania jaka cena może umożliwić wygranie przetargu publicznego.

Najważniejsze zalety:
 • Analiza cen wybranych realizacji oraz trendów cenowych panujących na rynku zamówień w wybranych branżach.
 • Analiza postępowań w celu oszacowania ceny oferty dla obecnego, analogicznego postępowania.
 • Kompleksowa analiza przetargów ogłaszanych przez wybranego organizatora, w wybranych branżach, o wybranym zakresie terytorialnym.
 • Gromadzenie informacji o firmach, które aktywnie biorą udział w postępowaniach i oferują najkorzystniejsze oferty.
 • Wskazanie na podstawie archiwalnych ogłoszeń podmiotów potencjalnie zainteresowanych obecnie toczącym się postępowaniem.


Więcej informacji o analizatorze mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem.
Wyszukiwarka przetargów publicznych biznes-polska.pl

2 komentarze:

 1. super sprawa, dziękuję za linka, na pewno się przyda, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj sprzedaż jest kluczem do rozwoju firmy - bez sprzedaży nie ma pieniędzy. Klienci są coraz bardziej świadomi i oczekują pomocy od sprzedawcy, a nie nachalnej sprzedaży. Odpowiednie podejście i zrozumienie klienta to klucz do sukcesu. Tego własnie nauczysz się na szkoleniu sprzedażowym Integrity Solutions https://integritysolutionspoland.pl/szkolenia-sprzedazowe-krakow/

  OdpowiedzUsuń