wtorek, 13 marca 2018

Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych 12-13 kwietnia 2018

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes-Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 12-13 kwietnia w Warszawie przez firmę ApexNet.


Temat przewodni wydarzenia: Elektronizacja zamówień publicznych.

Gościem Specjalnym będzie Pani Izabela Wyżgowska z Centrum Obsługi Administracji Rządowej,
instytucji, która już od roku stosuje elektroniczne zamówienia publiczne! Będzie okazja do wysłuchania praktyka i zadania pytań!

Organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Podczas wiosennej, osiemnastej już edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników - liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XIX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ.

10 komentarzy:

 1. Super wiadomość! Zdecydowanie trzeba się wybrać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie zjazdy to świetne miejsce na zdobycie kontaktów i wiedzy

   Usuń
 2. Ooo zapowiada się całkiem ciekawie! Jestem mocno zainteresowana. Takie wydarzenia są zdecydowanie dla mnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym zjeździe. Będę czekać na kolejną edycję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie mogłem być na tym zjeździe ale za rok na pewno będę i słyszałem bardzo pozytywne opinie o nim.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne informacje zawiera ten artykuł. Czekam na kolejne Twoje wpisy, które zainteresują mnie tak samo jak ten.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super blog. Nie mogę doczekać się kolejnego wpisu. Nie natrafiłem nigdy wcześniej na tak ciekawego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Interesujący blog. Dawno nic nowego nie dodawałeś, a szkoda. Twoje artykuły są naprawde ciekawe, więc z chęcią bym przeczytał nowy wpis.

  OdpowiedzUsuń
 8. cenne wskazówki na tym blogu

  OdpowiedzUsuń