czwartek, 22 października 2015

Wielki przetarg Ursusa. Polska firma dostarczy 2400 ciągników do Tanzanii


Ursus dostarczy 2400 sztuk ciągników rolniczych w formie SKD w ramach umowy o wartości 55 mln USD, podpisanej ze spółką The National Service Corporation Sole z siedzibą w Dar es Salaam, podał Ursus. We współpracy z tą spółką Ursus chce zaopatrywać w traktory i maszyny rolnicze całą południową Afrykę. 
 "22 października 2015r. Ursus S.A. podpisał ze spółką The National Service Corporation Sole (SUMA JKT) z siedzibą w Dar es Salaam (Tanzania) umowę na sprzedaż ciągników  rolniczych oprzyrządowania i części zamiennych o łącznej wartości 55 mln USD. Na podstawie zawartej umowy emitent dostarczy odbiorcy 2400 sztuk ciągników rolniczych w formie SKD w przedziale mocy 50-85 koni mechanicznych, wraz z oprzyrządowaniem i częściami zamiennymi, a także zapewni dostawę wyposażenia hali montażowej i ośmiu centrów serwisowych ciągników. Dostawy w ramach realizacji Umowy będą odbywać się partiami w I, II i III kwartale 2016 r." - czytamy w komunikacie.
Umowa wchodzi w życie po upływie 15 dni od daty wysłania przez Ministerstwo Finansów Rzeczpospolitej Polskiej do Ministerstwa Finansów Republiki Tanzanii informacji o  ratyfikacji umowy zawartej między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Zjednoczonej Republiki Tanzanii w sprawie udzielenia kredytu w pomocy wiązanej z dnia 28 września 2015 r. 
"Pierwsza płatność w ramach umowy zostanie dokonana w formie zaliczki przed rozpoczęciem dostaw w wysokości 40% wartości umowy, tj. w kwocie 22 000 000 USD. 58% łącznej ceny w kwocie 31 900 000 USD emitent otrzyma po przedstawieniu dokumentów przewozowych do kolejnych wysyłek partii przedmiotu umowy, natomiast pozostałe 2% ceny w kwocie 1 100 000 USD zostanie zapłacone po podpisaniu protokołów odbioru towarów przez kupującego" - czytamy dalej. 

Czytaj więcej: http://forsal.pl

1 komentarz:

  1. Interesujący artykuł. W ogóle teraz to się ma sprzęty, nieprawdaż? A czy wiecie gdzie może gdzie możliwa jest pomp rexroth regeneracja ? Bo przy jednej maszynie musiałbym odświeżyć/ odnowić pompę...

    OdpowiedzUsuń