O bloguFirma Grupa Biznes Polska sp. j. jednym z liderów rynku informacji gospodarczej w Polsce. Świadczymy  usługi dla kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorstw z kraju i zagranicy. Naszym założeniem było stworzenie bloga, który ma przybliżać zjawiska zachodzące na rynku zamówień publicznych i wszystkiemu co z tą tematyką związane.


 Na naszym blogu przedstawiamy przegląd wydarzeń z rynków finansowych, komentarze na temat inwestycji finansowanych ze środków publicznych. Udostępniamy odnośniki do ciekawych materiałów w sieci związanych z tematem zamówień publicznych. Staramy się prawo zamówień publicznych i przepisy mu pokrewne przybliżać również na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji. Publikujemy własne raporty i artykuły.  Na naszym blogu znajdą Państwo także liczne opinie, interpretacje prawa zamówień publicznych i omówienie najciekawszego orzecznictwa.

Zachęcamy też do dyskusji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.


Wydarzenia, którym patronowaliśmy:

  1. III konferencja Zamówień Publicznych: Zamówienia publiczne na roboty budowlane i zamówienia informatyczne - najlepsze praktyki z zakresu planowania i kształtowania warunków umownych, organizator: wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.
  2. IX Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, organizator: firma szkoleniowa ApexNet.
  3. Podwykonawstwo na rynku zamówień publicznych, czyli o ryzykownej sztuce kooperacji, organizator: wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.
  4. Polski Kongres Prawa Zamówień Publicznych i Inwestycji Infrastrukturalnych 2013, organizator: Instytut Alerhanda.
  5. VIII Dzień Otwarty Zamówień Publicznych, organizator: firma szkoleniowa ApexNet.
  6. X Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, organizator: firma szkoleniowa ApexNet.
  7. Forum Kontrolerów i Audytorów Zamówień Publicznych, organizator: firma szkoleniowa ApexNet.


Nasi czytelnicy:
- zamawiający (40%)
- wykonawcy (16%)
- prawnicy (26%)
- studenci (24%)

Statystki bloga (miesięcznie):

- unikalni użytkownicy (10000 osób)
- odsłon (90000)

Find us