wtorek, 11 kwietnia 2017

UE zapłaci 90% za Twoje szkolenie z zamówień publicznych!
Świetna informacja dla przedsiębiorców z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego i lubelskiego! Trwa innowacyjny projekt „GEPARD- przyspieszenie rozwoju MMŚP dzięki zamówieniom publicznym organizowany przez firmę ApexNet.Świetna informacja dla przedsiębiorców z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego i lubelskiego! Trwa innowacyjny projekt „GEPARD- przyspieszenie rozwoju MMŚP dzięki zamówieniom publicznym organizowany przez firmę ApexNet. Celem projektu jest zwiększenie sprzedaży przedsiębiorców należących do sektora MMŚP poprzez poszerzenie ich portfela klientów o instytucje państwowe. Uczestnicy projektu biorą udział w 4 dniowych szkoleniach, składających się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Po szkoleniach każdy z uczestników otrzymuje 8 godzin indywidulanych konsultacji z Ekspertem. A Eksperci prowadzący, to osoby świetnie znane na rynku zamówień publicznych.

Szkolą i doradzają specjaliści ApexNet:


IWONA HOLKA
Prawnik, trener i doradca w zakresie zamówień publicznych.

ŁUKASZ CZABAN
Trener zamówień publicznych od 2004 roku, na koncie: setki szkoleń, tysiące godzin wykładowych z zamówień publicznych.

DAMIAN MICHALAK
Radca prawny, wieloletni ekspert i trener, specjalizuje się w prawie zamówień publicznych i partnerstwie publiczno-prywatnym.

MARCIN WIĘCKOWSKIProwadził szkolenia dla różnych podmiotów, zamówienia publiczne to jego pasja.

Jakie korzyści otrzymują uczestnicy projektu?

 • Możliwość wzięcia udziału w jedynym takim projekcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego i lubelskiego!
 • Poznanie najnowszych rozwiązań obowiązujących w postępowaniach o zamówienie publiczne, które likwidują główne bariery dla MMŚP tj. biurokracje, skomplikowane procedury, niską cenę 
 • Nabycie kompetencji do zdobycia przewagi nad konkurencją 
 • Indywidulanie dobrane doradztwo z otrzymaniem pakietu narzędzi skutecznego sięgania po zamówienia publiczne w Polsce 
 • Wsparcie przy przygotowaniu oferty na interesujące dla wykonawcy zamówienie publiczne
 • Naukę w małych grupach szkoleniowych (do 16 osób)

Dodatkowym plusem jest możliwość uzyskania dodatkowego, poszkoleniowego doradztwa, w liczbie średnio 16 godzin zegarowych po zakończonych szkoleniach w punktach konsultacyjno-doradczych (PK-D). Najbliższe szkolenia odbędą się już w kwietniu i maju w Warszawie i Lublinie. 

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też niedawno szukałem dla siebie korzystnej i szybkiej pożyczki ponieważ miałem kilka dodatkowych i nieprzewidzianych wydatków. Jeśli potrzebujecie gotówki szybko i z pewnego źródła, polecam wam zajrzeć tutaj https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-na-raty/ . Na prawdę warto jest ta ofertę sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwuje się, że nieustannie pożycza się pieniądze, ale ich spłata później może być sporym wyzwaniem. Z tego co słyszałam to pomocnym rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Poznań. Temat warty rozważenia.

   Usuń
 3. Świetny wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie nie wiem za dużo o biznesie, ale chcę się rozwijać i mam nadzieję, że mi się to uda. Mam w sumie możliwość na przykład skorzystania z narzędzia Sellizer https://www.sellizer.pl/ i nie wiem, czy warto. Co powiecie? Macie na ten temat jakieś informacje?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby tak każde szkolenie było finansowane

  OdpowiedzUsuń