wtorek, 9 maja 2017

Innowacyjne i efektywne zamówienia publiczneZapraszamy na „Polski Kongres Zamawiających”, pierwszą w Polsce konferencję poświęconą efektywności, jakości i innowacyjności zamówień publicznych. Konferencja odbędzie się 19 czerwca 2017 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest pismo „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”. Partnerem strategicznym konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Zamówień Publicznych (PSZP) a partnerem merytorycznym Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML).W programie organizatorzy przewidzieli bardzo ciekawe tematy związane z jakością wydatkowania pieniędzy publicznych.

Panel nr 1 poświęcony jest zarządzaniu działem zakupów publicznych instytucji publicznej, w tym roli zakupów w tworzeniu wartości dodanej organizacji, czy modelom funkcjonowania jednostek zakupowych. 

Panel nr 2 poświęcony będzie efektywności wydatkowania pieniędzy publicznych, w ramach którego omówione zostaną dobre praktyki i doświadczenia Stanów Zjednoczonych i Australii, zalety zastosowania grup zakupowych, czy korzyści wynikające ze stosowania metod agile w zamówieniach publicznych. 

Panel 3 poświęcony będzie nowym technologiom i innowacjom w zamówieniach publicznych, w tym nadchodzącej elektronizacji procesu zakupowego. 

Ostatni panel nr 4 zostanie poświęcony praktycznym warsztatom, w ramach których uczestnicy dowiedzą się jak stosować pozacenowe kryteria wyboru oferty, czy liczyć cykl życia produktu.

* * *
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie:

2 komentarze:

  1. Dziękuję za podzielenie się tą informacją. Zobaczymy co to zmieni w sprawie zamówień publicznych. Olga

    OdpowiedzUsuń
  2. Spotkanie wygląda bardzo interesująco, mam nadzieję, że uda mi się na nim pojawić.

    OdpowiedzUsuń