piątek, 1 marca 2019

XXI ZJAZD SPECJALISTÓW I EKSPERTÓW DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes-Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 11-12 kwietnia przez firmę ApexNet.


Rok temu obchodziliśmy 20. edycję Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych. Od ponad 10 lat wierzymy, że organizując podobne inicjatywy, przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Wiosną 2019 spotkamy się ponownie, na 21. odsłonie wydarzenia. Niezmiennie od lat, naszym celem jest edukacja i merytoryczne wsparcie podmiotów stosujących w praktyce ustawę o Prawie zamówień publicznych.
Dotychczas w cyklicznych zjazdach eksperckich wzięło udział aż 953 uczestników. Również w tym roku przewidujemy uczestnictwo ok. 100 słuchaczy.

W trakcie wiosennej edycji Zjazdu o zmianach w zamówieniach publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści. Na uczestników czeka szereg wykładów i dyskusji, przygotowanych przez liderów zamówień publicznych.
Stawiamy na ciągłe podnoszenie kompetencji, dlatego nasi prelegenci to praktycy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi. Pluralizm opinii w dyskusji, case studies i dużo praktycznej wiedzy sprawiają, że XXI Zjazd Specjalistów i Ekspertów to wydarzenie, którego nie można ominąć.
Zjazd będzie składał się z dyskusji panelowej, 7 paneli indywidualnych, networkingu i indywidualnego wystąpienia naszego specjalnego gościa.

Szczególnie polecamy panel Damiana Michalaka, radcy prawnego i trenera z zakresu Prawa zamówień publicznych. Spotkanie będzie miało charakter case study, a dotyczyć będzie komunikacji między wykonawcą a zamawiającym.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia w warszawskim Teatrze Kamienica. Na zakończenie pierwszego dnia zaprosimy uczestników na spektakl „Mój dzikus” reżyserii Emiliana Kamińskiego.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy blog. Myśle, że taka wiedza przyda się każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę super blog. Zrobił na mnie ogromne wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe informacje można znaleźć na Twoim blogu. Czekam na kolejny wpis tak samo interesujący jak poprzednie Twoje wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten blog bardzo mi się podoba. Na pewno tym blogiem zainteresuje się bardzo dużo osób.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpis jak zawsze ciekawy. Te spotkania widzę odbywają się regularnie. Swego czasu miałem okazję być na jednym takim spotkaniu i można z niego wynieść naprawdę wiele wiedzy i informacji. Taka wiedza może przydać się każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to wyglądało kiedy była pandemia? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Miałem w planach być, ale nie wiem czy to są jakieś tajemne spotkania czy jak, ale nic znaleźć nie mogłem. W każdym razie - świetny wpis.

  OdpowiedzUsuń