piątek, 17 marca 2017

Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Biznes Polska objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń obszaru zamówień publicznych Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych organizowanym w dniach 6-7 kwietnia przez firmę ApexNet.

Organizacji kolejnych edycji Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.


Najbliższa, siedemnasta już edycja wydarzenia, dotykać będzie „gorącego” tematu, jakim elektronizacja zamówień publicznych oraz prowadzenie postępowań po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych z roku 2016. O zmianach związanych z wprowadzeniem elektronizacji zamówień publicznych dyskutować będą znani i cenieni specjaliści: praktycy oraz prawnicy, związani z różnymi środowiskami eksperckimi między innymi Paweł Trojan, Michał Rogalski Ewa Wiktorowska, Irena Skubiszak Kalinowska oraz inni. Pluralizm opinii w dyskusji, różnorodne wykłady, możliwość dyskusji uczestników – liderów zamówień publicznych w Polsce sprawia, że XVII Zjazd Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych będzie jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z zamówieniami publicznymi w tym roku.


Wydarzenie odbędzie się w dniach 06 i 07 kwietnia w godzinach 9:30 – 17:00 w Warszawie, a organizatorzy przewidują obecność ok. 60 uczestników.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ 

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje Zjazdu Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych:

1 komentarz: